O nás

Znalosti. Pověst. Zkušenosti. Kvalita. To jsou důvody, proč studenti z celého světa přichází každoročně studovat do jazykové školy inlingua Malta. Jsme hrdí na to, že jsme jednou z předních jazykových škol na Maltě. Jsme součástí mezinárodní sítě jazykových škol inlingua, věříme, že základní hodnoty naší školy a služby které poskytujeme, je to co nás odlišuje od ostatních škol.

we-make-it-simple_img

Překračujeme jazykové bariéry

Komunikace je klíč k úspěchu v mnoha oblastech života a společný jazyk tvoří základní předpoklad k dobré komunikaci. “Překračování jazykových bariér” je motto který dokonale vystihuje poslání škol inlingua. Naším cílem je učit cizí jazyky, tak aby jste byli schopni komunikovat s lidmi po celém světě.

Překračujeme jazykové bariéry – Sbližujeme svět

we-do-things-differently_img Děláme věci jinak. My v inlingua Malta, učíme angličtinu pomocí naší vlastní inlingua metody. Naše učebnice, studijní materiály a použitá metoda společně přispívají k efektivní a úspěšné výuce jazyka. Inlingua metoda je založena na základních principech, které se zaměřují na používání jazyka, spíše než na čtení o něm a jsme si jisti, že tento náš přístup funguje, protože inlingua má 40-ti letou tradici v poskytování jazykového vzdělávání lidem z celého světa.

we-make-it-simple_imgDěláme to snadnější

V inlingua Malta máme 36 let zkušeností s výukou anglického jazyka a víme, že začít studovat cizí jazyk může být pro mnoho lidí odstrašující. Začít od nuly, jako male dítě, které se učí mluvit může mnoho lidí odradit od prvního kroku, který je potřeba udělat na cestě za jazykovým vzděláním. Všichni naši učitelé jsou certifikovaní, mají mnohaleté zkušenosti a rozumí tomu, jaké nástrahy je potřeba při studiu cizího jazyka zdolat. Pokud se rozhodnete využít našich služeb zjistíte, že studovat nový jazyk může být velmi podněcující a zábavné. Naši učitelé vás provedou celým procesem, pomohou vám zvládnout nástrahy a dříve než se nadějete budete mluvit anglicky lehce a s jistotou, protože my to opravdu děláme tak jednoduché!

Jděte na to správně!

get-it-right_img

Vyberte si inlingua Malta a jděte na to od začátku správně. Od prvního dne ve škole budete mluvit anglicky, čímž se vaše jazykové schopnosti začnou okamžitě zlepšovat a vy se budete cítit sebejistěji. V průběhu kurzu vás učitel naučí jak používat gramaticky a stylisticky správné věty a brzy začnete mluvit anglicky naprosto přirozeně. S přibývajícími zkušenostmi budete dělat méně chyb a budete se rychleji zlepšovat. Vyberte si jazykový kurz s inlingua Malta a učte se anglicky s námi.